Domovská stránka Katalog Řady 12201 NANO CORRECTOR - Lifting Effekt - transdermální komplex s liftingovým efektem (44 b)

12201 NANO CORRECTOR - Lifting Effekt - transdermální komplex s liftingovým efektem (44 b)

12201 NANO CORRECTOR - Lifting Effekt - transdermální komplex s liftingovým efektem (44 b)

Transdermální komplex s liftingovým efektem obsahuje dva vysoce koncentrované přípravky: mikrokapsle a mezokoktejl. Přípravky napomáhají obnově pružnosti pokožky a výrazných kontur obličeje. Aktivují syntézu vlastních elastinových vláken dermis. Hluboce hydratují pokožku, zlepšují turgor, mají omlazující účinek.

POUŽITÍ:
1. Pomoci dávkovacího nástavce naneste několik kapek mezokoktejlu (přípravek č. 1) na konečky       prstů a rozetřete na předem očištěnou pleť.

2. Malé množství mikrokapslí (přípravek č. 2) nasypte na bříško prstu a poklepáváním aplikujte na     oblasti ošetřené mezokoktejlem.

3. Dodatečně, jako třetí vrstvu aplikujte na pokožku mezokoktejl. Přípravek by se měl aplikovat na      suchou vyčištěnou pleť 1x denně (večer, 2 hodiny před spaním) - v případě mírných příznaků           stárnutí kůže, a 2x denně - v případě viditelných problémů. Během používáni transdermálního         komplexu se doporučuje vyhnout se ošetření obličeje peelingem.

BALENÍ:
3 g + 7 ml

1.153 Kč
Cena s DPH
Body
44
Kvalita pleti
intenzivní omlazující kůra
Poslední kusy
Kód produktu:
12201
  • Detailní popis

12201 Lifting Effect Transdermal Complex 3 g /7 ml CZ

Díky vyváženému obsahu aktivních látek komplex navrací pleti přirozenou pružnost a elasticitu. Během krátké doby pleť získává dlouho očekávanou hydrataci, obnovuje se její pevnost, vyhlazují se vrásky, obličej získává jasné kontury.

Složení: přípravek č. 1: Aqua, Hydrolyzed Collagen, Beta-Glucan, Glucosamine HCI, Hyaluronic Acid. Přípravek č. 2: Collagen. Použití: 1. Pomocí nástavce na dávkování nakapejte několik kapek mezokoktejlu na konečky prstů a naneste je na čistou pleť obličeje. 2. Malé množství přípravku č. 2 naneste na polštářky prstů a jemným poklepáváním ho rozprostřete po pleti ošetřené mezokoktejlem. 3. Promasírujte obličej pro rovnoměrné naneseni přípravku. Skladujte: na suchém a chladném místě mimo sluneční záření. Po otevření uchovávejte lahvičku při teplotě +2 až +10 °C. Upozorní: Nenanášejte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pokožku. Spotřebujte do 14 dnů po otevření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny