Domovská stránka Katalog Řady Nano Corrector 12202 NANO CORRECTOR - Botox Effekt - transdermální komplex s botox efektem (44 b)

12202 NANO CORRECTOR - Botox Effekt - transdermální komplex s botox efektem (44 b)

12202 NANO CORRECTOR - Botox Effekt - transdermální komplex s botox efektem (44 b)

Transdermální komplex s botox efektem obsahuje dva vysoce koncentrované přípravky: mikrokapsle a mezokoktejl. Stimuluje produkci vlastního kolagenu, napomáhá vyhlazování vrásek, působí jako lokální myorelaxant při zachování přirozené mimiky. Viditelně vypíná kontury obličeje, vrací pleti pružnost, má omlazující účinek.

POUŽITÍ:
1. Pomoci dávkovacího nástavce naneste několik kapek mezokoktejlu (přípravek č. 1) na konečky       prstů a rozetřete na předem očištěnou pleť obličeje.

2. Malé množství mikrokapslí (přípravek č. 2) nasypte na bříško prstu a poklepáváním aplikujte na      oblasti ošetřené mezokoktejlem.

3. Dodatečně, jako třetí vrstvu aplikujte na pokožku mezokoktejl. Přípravek by se měl aplikovat na      suchou vyčištěnou pleť 1x denně (večer, 2 hodiny před spaním) - v případě mírných příznaků           stárnutí kůže, a 2x denně - v případě viditelných problémů. Během používáni transdermálního         komplexu se doporučuje vyhnout se ošetření obličeje peelingem.

BALENÍ:
3 g / 7 ml

1.153 Kč
Cena s DPH
Body
44
Kvalita pleti
intenzivní omlazující kůra
Poslední kusy
Kód produktu:
12202
  • Detailní popis

12202 Botox Effect Transdermal Complex 3 g/7 ml CZ

Acetyl Hexapeptide-30 potlačuje vylučování acetylcholinu, v důsledku čehož mimické svaly neobdrží signál ke stahování a uvolňují se, což vede k vyhlazování mimických vrásek bez paralyzování svalů a nepříjemných pocitů. Peptidový komplex stimuluje produkci vlastního kolagenu pleti, který „vytlačuje" vrásky zevnitř a zvyšuje pevnost pokožky. Přípravek zajišťuje komplexní a prodlouženou hydrataci pokožky.

Složení: přípravek č. 1: Aqua, Acetyl Hexapeptide-30, Palmitoyl Tripeptide-5, Hyaluronic Acid. Přípravek č. 2: Magnesium Gluconate, Algae Extract, Cichorium Intybus Leaf Extract, Maltose.

Použití: 1. Pomocí nástavce na dávkování nakapejte několik kapek mezokoktejlu na konečky prstů a naneste je na čistou pleť obličeje. 2. Malé množství přípravku č. 2 naneste na polštářky prstů a jemným poklepáváním ho rozprostřete po pleti ošetřené mezokoktejlem. 3. Promasírujte obličej pro rovnoměrné nanesení přípravku. Skladujte: na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření. Po otevření uchovávejte lahvičku při teplotě +2 až +10 °C.

Upozorněni: nenanášejte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pokožku. Spotřebujte do 14 dní po otevření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny