Domovská stránka Katalog Zdraví Turmalínové doplňky Bederní pás

Bederní pás

30126 Pás s bodovou aplikací turmalínu (45 b)

Pomáhá snížit lokální napětí v oblasti bederní páteře, pánve a podbřišku. Přispívá ke zlepšení krevního oběhu, vyvolává subjektivní pocit tepla v bederní oblasti. Vhodný při sportovní a jiné fyzické aktivitě, stejně jako při dlouhodobém sezení nebo stání a pro ty, kteří vedou sedavý způsob života.

POUŽITÍ:
Na bedra přiložte vlhký ubrousek, na který upevníte pás. Po 15-20 minutách začnete cítit teplo. Doba nošení se stanovuje individuálně, ale neměla by přesáhnout 2 hodiny denně.
Velikost pásu - 125cm a je mírně pružný

1.884 Kč
Cena s DPH
Body
45
Typ obtíží
bederní páteř
Poslední kusy
Kód produktu:
30126
  • Detailní popis

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou je zdravotnický prostředek a je určen pro použití ve zdravotně-preventivních zařízeních i v domácnostech. Přináší úlevu od osteochondrózy bederní a křížové páteře, pomáhá k regeneraci natažených svalů, zlepšuje metabolismus, zrychluje buněčný metabolismus, odstraňuje svalové napětí, stres a únavu, působí regeneračně na celý organismus.

Velikost pásu: univerzální. Pás je určený pro 5000 hodin použití.

Návod k použití: přiložte na záda vlhký obklad a přes něj připevněte pás. Po 15-20 minutách ucítíte teplo. Doba užívání je individuální podle pocitu, neměla by však překročit 2 hodiny denně. Varování: v místech, na nichž byl pás připevněný, se po aplikaci může na kůži objevit zarudnutí a mírně nepříjemný pocit. Jedná se o běžnou reakci, která vymizí během 3-4 hodin po sejmutí pásu.

Kontraindikace: použití pomůcky se nedoporučuje v následujících případech: při zvýšené tělesné teplotě, při onkologických onemocněních, křečových žilách nebo poškození kůže v místech, která jsou vystavena působení pásu. Nedoporučuje se osobám, které mají v těle kovové implantáty.

Složení: Horní vrstva: nylon 80 %, polyuretan (Elastan / Spandex) 20 %; Spodní vrstva: polyester 100 %. Bodová vrstva: turmalín, aluminosilikát, železný prášek.

Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny