Domovská stránka Katalog Řady 13503 Marine Collagen - vyhlazující krémový gel na kontury očí (22 b)

13503 Marine Collagen - vyhlazující krémový gel na kontury očí (22 b)

13503 Marine Collagen - vyhlazující krémový gel na kontury očí (22 b)

Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový účinek. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Vyživuje kožní buňky, stimuluje látkovou výměnu v tkáních. Mořský kolagen je svou strukturou nejpodobnější lidskému kolagenu, takže pokožka jej absorbuje maximálně efektivně.

Zdrojem mořského kolagenu pro přípravky z řady Marine Collagen slouží proteiny z kůže hlubinné mořské tresky a byssové hedvábí (z řeckého byssos – „jemné vlákno“) – zvláštní tajemství slávky Pinna Nobilis, která vytváří jemná, ale velmi pevná proteinová vlákna. Těmi se slávky přichytávají na kameny, písek a jiné předměty pod vodou. Z vláken byssového hedvábí v dávných dobách vyráběli luxusní látku, které říkali „mořské hedvábí“ - tak jemnou a lehkou, že pár rukavic z této látky se vešel do malé skořápky vlašského ořechu.

Přípravky řady Marine Collagen doporučujeme používat od 35 let.

POUŽITÍ:
Jemným poklepáváním naneste na pokožku kolem očí.

BALENÍ:
15 g

740 Kč
Cena s DPH
Body
22
Kvalita pleti
vrásky
Do 10 ks
Kód produktu:
tD_13503
  • Detailní popis

13503 Vyhlazující krémový gel na kontury kolem očí, 15 g CZ

Hydratuje, zjemňuje a tonizuje jemnou pokožku očních víček. Vyživuje ji velkým množstvím vitamínů, minerálních látek a mikroelementů. Snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje drobné vrásky, chrání před negativním vlivem volných radikálů.

Složení: Agua, Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Squalane, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Acrylates/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Tagetes Erecta Flower Extract, Hydrolyzed Gadidae Protein, Algae Extract, Collagen, Tocopherol, Centella Asiatica Leaf Extract, Parfum, Hydrolyzed Mytilus Edulis Byssus, Carbomer, Rennol, Hyaluronic Acid, Allantoin, Methyl Dihydroxybenmate, Phencoryethanol.

Použití: naneste opatrně jemným poklepáváním na pokožku kolem očí.

Skladujte: na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejna Litomyšl
Adresa
Servisní centrum tianDe
Toulovcovo nám. 1102
570 01 Litomyšl
Otevírací doba
Otevírací doba:
Po - Pá
     08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
Prodejna Litomyšl