Domovská stránka Katalog Domácnost 144301 Turmalínové koule na praní (35,2 b)

144301 Turmalínové koule na praní (35,2 b)

144301 Turmalínové koule na praní (35,2 b)

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. Předpokládaná životnost ekosfér - 400 pracích cyklů. Nákupem eko-koulí sponzorujete výsadbu jednoho jehličnanu v rámci v charitativní akce „Les TianDe“.

POUŽITÍ:
Vložte turmalínové eko-koule do bubnu pračky s prádlem. Perte obvyklým způsobem podle pokynů na etiketě. Předpoklad pro použití ekosféry: plně naložená pračka a minimální rychlost ždímání (při částečném zaplnění bubnu eko-koule můžou prasknout). V případě použití režimu sušení prádla se doporučuje eko-koule z pračky odstranit. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje namáčení a použití pracích programů se zvýšeným objemem vody. Pro praní velmi špinavého prádla můžete přidat prací prostředek - asi 1/5 dávky doporučené výrobcem. Pozor! Nedoporučuje se používat eko-koule pro praní výrobků z hedvábí, vlny, jemného prádla, ale i při teplotách nad 60°C. Turmalínové eko-koule jsou určeny pouze pro praní v automatických pračkách pro domácnost (bubnového typu). Pravidelně (1x za měsíc) nechávejte eko-koule uschnout na přímém slunci. Předpokládaná životnost - 730 pracích cyklů. Eko-koule nejsou určeny pro bělení prádla a odstraňování skvrn různého původu. Při praní bílého prádla eko-koule nezaručí zářivou bělost.

BALENÍ:
2 kusy

1.088 Kč
Cena s DPH
Body
35.2
Druh problému
praní, mytí
Poslední kusy
Kód produktu:
144301
  • Detailní popis

144301 Turmalínové koule na praní, 2 ks              

Na praní barevného prádla. 

Výhody: Šetrnost k životnímu prostředí: vzhledem k absenci agresivních chemických látek ve složení, jsou eko-koule s turmalínem bezpečné pro životní prostředí. Úspornost: nahradí prací prášek i aviváž.

Použití: eko-koule na praní vkládejte do bubnu pračky společně s prádlem. Praní se provádí v normálním režimu (dodržujte pokyny pro praní uvedené na etiketách oděvů).

Podmínky použití eko-koulí: maximální zatížení a minimální rychlost odstřeďování (při neúplném zatížení bubnu pračky tělo eko-koulí může prasknout). Při použití režimu sušení prádla se doporučuje eko-koule vyndávat. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje namáčení a použití pracích programů se zvýšeným objemem vody. Při praní velmi špinavého prádla je možné přidávat prací prášek – 1/5 dávky doporučené výrobcem. Pozor! Nedoporučuje se používat eko-koule pro praní výrobků z vlny, hedvábí, jemných tkanin, a také při teplotě vody vyšší než 60°C. Turmalínové eko-koule jsou určeny pouze pro domácí automatické pračky (bubnové). Pravidelně (1x za měsíc) nechávejte turmalínové eko-koule uschnout na přímém slunci. Eko-koule jsou určeny pro 400 pracích cyklů. Výrobek není určen k bělení bílého prádla a odstraňování skvrn různého původu. Při praní bílého prádla eko-koule nezaručují bělicí účinek.

Složení: zelená eko-koule: Thermoplastic Rubber (TPR), SiO2/Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/Na2O/ Fe2O3/B2O3/ Ce/Pr/La/Sm/Eu/Y/Nd; modrá eko-koule: Thermoplastic Rubber (TPR), SiO2/Al2O3/CaO/ K2O/ZnO/MgO/Na2O/ Fe2O3/B2O3/ Ag/Cu/Zn/Ca.

Skladujte: na suchém a chladném místě. 

Upozornění: skladujte mimo dosah dětí.
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
Toulovcovo nám. 1102, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 770 128 634
Prodejny