Domovská stránka Katalog Pleť Oční okolí 12106 Tibetan Herbs - intenzivní komplex na pokožku kolem očí (12 b)

12106 Tibetan Herbs - intenzivní komplex na pokožku kolem očí (12 b)

12106 Tibetan Herbs - intenzivní komplex na pokožku kolem očí (12 b)

Dva nástroje v jednom: maska na oční okolí a fytoesence. Maska na oblast očí tvoří ultraměkký základ s biologicky aktivním složením. Zajišťuje regeneraci, zvyšuje hustotu a pružnost pokožky kolem očí. Obsahuje výtažek z anděliky, aloe, chryzantémy, mořských řas. Přípravek okamžitě odstraňuje otoky, snižuje viditelnost vrásek a tzv. „kohoutích stop“ u očí. Fytoesence na bázi oleje z pelargónie, růže a levandule podporuje působení masky a má dlouhotrvající účinek. Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí vyhlazuje vrásky, odstraňuje otoky a kruhy pod očima, zmírňuje známky únavy a podráždění, hydratuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled. Vhodný pro pokožku kolem očí od 35 let.

POUŽITÍ:
Naneste masku na očištěnou pokožku kolem očí na 15-20 minut, poté masku sejměte. Opláchněte obličej vodou. Naneste na pokožku kolem očí malé množství fytoesence. Doporučuje se používat masku každý den po dobu 10-15 dní, poté 2-3 krát týdně. Nepoužívejte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pokožku. V případě zasažení očí je důkladně propláchněte vodou.

BALENÍ:
100 ks + 10 ml

Nový obal!!

505 Kč
Cena s DPH
Body
12
Kvalita pleti
kruhy a otoky
Poslední kusy
Kód produktu:
12106
  • Detailní popis

12106 Intenzivní komplex na pokožku kolem očí, 100 ks + 10 ml CZ

Maska a fytoesence • vyhlazuje vrásky • redukuje otoky a kruhy pod očima • odstraňuje stopy únavy • zmírňuje podráždění pokožky • hydratuje a rozjasňuje pokožku.

Maska na pokožku kolem očí: ultraměkký základ napuštěný biologicky aktivními látkami zajišťuje regeneraci, zvyšuje pevnost a pružnost pokožky kolem očí. Okamžitě eliminuje otoky, snižuje viditelnost vrásek a vějířů pod očima. Fytoesence: na bázi oleje z pelargonie, růže a levandule fixuje a prodlužuje účinek masky.

Složení: Maska: Agua, Glycenn, Propylene Glycol Hydrolyzed Collagen, Cellulose, Sorbitol Algae Extrac Aloe Barbadensis Extract, Angelica Acutiloba Rock Extract, Chrysanthemum Parthenium Flower Extract, Parfum. Fytoesence: Dimethicone, Olea Europaea Fruit Oil, Geranium Maculatum Oil Lavandula Angustifolia Oil, Rosa Centifolia Flower Oil, Citronellol, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract.

Použiti: naneste masku na vyčištěnou pokožku očních víček na 15-20 min, poté masku sejměte, umyjte obličej vodou a naneste na pokožku kolem očí malé množství fytoesence. Doporučujete používat masku každý den po dobu 10-15 dní, poté 2-3krát týdně.

Skladujte: na suchém a chladném místě, mimo dosah děti.

Upozornění: neaplikujte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pokožku. Při zasažení očí vypláchněte vodou.
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny