Domovská stránka Katalog Řady 23403 Bio Rehab - tonikum / aktivátor růstu vlasů (13,2 b)

23403 Bio Rehab - tonikum / aktivátor růstu vlasů (13,2 b)

23403 Bio Rehab - tonikum / aktivátor růstu vlasů (13,2 b)

Síla se skrývá v délce. Tonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek.

- pomáhá zastavit vypadávání
- stimuluje růst nových vlasů
- pomáhá normalizovat činnost mazových žláz
- zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu
- pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

POUŽITÍ:
Pomoci vatového tamponu aplikujte tonikum na oblast vypadávání vlasů, vetřete do kořínku a několik minut masírujte. Opakujte toto ošetření každé ráno a večer. Nevyžaduje oplachování. Doporučené trvání kúry - 30 dnů. Pro zvýšení účinku kombinujte se Šamponem-aktivátorem růstu vlasů 23401 a Balzámem 23402 ze stejné řady Bio Rehab.
 
BALENÍ:
50g

560 Kč
Cena s DPH
Body
13.2
Typ vlasů
vypadávání vlasů
Do 10 ks
Kód produktu:
23403
  • Detailní popis

Aktivní složky

Zázvor


Výtažek z kořene zázvoru aktivuje cirkulaci krve, zlepšuje výživu vlasových cibulek. Urychluje růst vlasů a zpevňuje je.

Andělika
Extrakt z kořene anděliky ashitaba obsahuje organické kyseliny a fytosteroly - látky, které blokují bolest, svědění a zánět, zpevňují strukturu buněčných membrán.

Moruše bílá
Extrakt z moruše bílé dodává pokožce hlavy užitečné živiny, vyživuje kořínky, zlepšuje růst vlasů.

Ženšen pravý
Extrakt z kořene ženšenu pravého stimuluje mikrocirkulaci v pokožce hlavy, zlepšuje výživu vlasových folikulů, snižuje vypadávání vlasů.

LingZhi
Extrakt z houby LingZhi chrání vlasy před negativním působením okolního prostředí.

Dřezovec
Plody dřezovce australského obsahují saponiny — rostlinné glykosidy, které vytváří pěnu a jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Bioaktivní složky dřezovce také aktivně pečují o pokožku hlavy, normalizují činnost mazových žláz, obnovují strukturu vlasů, vlasy jsou lépe poddajné a pružnější.

23403 Tonik-aktivátor růstu vlasů, 50g CZ
Vyvinuto pro předcházení předčasného vypadávání vlasů. Aktivní složení toniku působí bezprostředně na vlasové folikuly, zajišťujíc komplexní efekt • pomáhá zastavit vypadávání • stimuluje růst nových vlasu • napomáhá normální činnosti mazových žláz • zlepšuje výživu vlasů, vrací jim životní sílu a krásu • pomáhá vlasům bojovat s negativními vlivy okolního prostředí.

Složení: Alcohol, Angelica Acutiloba Root Extract, Ganoderma Lucidum Extract, Gleditsia Australis Seed Extract, Morus Alba Stem Extract, Panax Ginseng Root Extract Zingiber Officinale Root Extract.

Použití: pomocí vatového tamponu naneste tonik na místo vypadávání vlasů a vtírejte do pokožky několik minut. Proceduru provádějte ráno a večer po dobu 30 dní. Není potřeba oplachovat. Upozornění: při kontaktu s očima vymyjte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte: na suchém a chladném místě.

Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny