Domovská stránka Blog Výhodný start s tianDe

Výhodný start s tianDe

19. 6. 2019

Registrací u tianDe nezískáte „jenom“ doživotní slevu 35% na veškerý sortiment, ale první tři měsíce máte navíc v rámci programu Výhodný start možnost snadno získat plno krásných dárečků.

Jistě jste si všimla, že kromě ceny u výrobku vidíte i jeho bodovou hodnotu.  Body se v rámci objednávky sčítají a následně se sčítají i body za Vaše objednávky či nákupy v servisním centru za celý mešíc.

Pokud se Vám podaří během prvního měsíce po registraci získat více než 50 bodů, budete automaticky zařazeni do zmíněného programu Výhodný start. Dárečky se Vám kolem 20. následujícího měsíce načtou k Vašemu účtu. A vy už jen jednoduše zakliknete, že chcete dárkovou sadu přidat k Vaší následující objednávce. Dárečky jsou rozděleny do 3 úrovní podle získaných bodů, jak můžete vidět na obrázku.

výhodný start obr.

Vřele doporučujeme využít tuto akci plně a pohlídat si objednávky v prvních třech měsících v hodnotě 50b. Je to velmi příjemná akce a jak všechny víme, kosmetika stále dochází :-D tiande má tak široký sortiment, proto věříme, že to naprosto nebude problém :-D

Uveďme si pro objasnění příklady.

Paní Zdena první měsíc nakoupí za více než 50 bodů. Bude zařazena do programu a získá dárkovou sadu Kolagenová maska na oční víčka + Korigující kolagenová maska.

výhodný start obr. 1

Následující měsíc nakoupí však pouze za 20 bodů, na dárkovou sadu tedy nárok mít nebude. Dochází k ukončení programu a další dárky již neobdrží, i kdyby ve třetím měsíci nakoupila za 100b.

Ovšem paní Evička nakoupila první měsíc za 50b a získala stejnou sadu jako paní Zdena. Byla moudrá a tak ve druhém měsíci nakoupila za 150b, neboť ji doma docházelo tolik věcí! Získala tedy za druhý měsíc dárek.
výhodný start obr. 2
No a  třetí měsíc nakoupila za 50b, i za tento měsíc získává dárek .
výhodný start obr. 3

Ať už se do programu pro nováčky zařadíte či nikoliv, můžete se těšit na malou pozornost od našeho eshopu k úplně každé objednávce i nákupu v servisním centru Litomyšl nad 500 Kč :-).

Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny