Domovská stránka Blog TianDe dětem

TianDe dětem

21. 5. 2019

Pro naše nejmenší chceme jen to nejlepší. Naštěstí to s tianDe není žádná věda 😊. Pro děti nabízí hned několik produktů.

Gelová zubní pasta ProDental Junior, velmi oblíbená mimo jiné proto, že je neškodná v případě náhodného polknutí. Samozřejmě ale není určena ke konzumaci. Vhodná pro mléčné i stále zuby, zabraňuje vzniku zubního kazu, neobsahuje fluor a parabeny, šetrně čistí zubní sklovinu. 63%  pasty tvoří rostlinné extrakty a esenciální oleje. Používá se klasicky 2 krát denně, na kartáček nanášíme množství o velikosti hrášku. Děti se můžou těšit na příjemnou jablečnou příchuť i vůni.

Nepostradatelným parťákem pasty je zubní kartáček ProDental Junior. Díky plastovým vláknům namísto tvrdých štětin jemně čistí dětské zoubky,aniž by je poškodil. Jeho kuželovitý tvar umožňuje snadné čištění těžko přístupných míst. Kvalitně odstraňuje zubní plak, proniká do mezizubního prostoru. Používání jednoho zubního kartáčku by nemělo přesáhnout 2-3 měsíce. Pamatujte, že pokud jsou štětinky deformované, je načase koupit nový. Stačí si jen vybrat tu správnou barvu – modrou, růžovou, zelenou nebo fialovou.

Ochrana a péče od hlavy až k patičkám? Žádný problém se Šamponem-gelem na tělo a vlasy Baby Bambo. Je z více než 93% složený z přírodních složek (hlavní z nich - heřmánek). Šetrně čistí vlásky, které se po umytí nebudou cuchat a půjdou snadno rozčesat. Nezpůsobuje podráždění, proto se nemusíte bát používat i u dětí s citlivou pokožkou nebo kožními problémy (například ekzém). Jemné složení ideálně vyhovuje pokožce celého těla. Právě proto je možné gel používat jako sprchový gel, šampon na vlasy i pěnu do koupele.  V kombinaci s pandí mycí houbou se koupání v očích dětí promění v zábavné dobrodružství.

Pokožka dětských rtů je jemná, citlivá a zranitelná ve srovnání s pokožkou dospělých. Nemá tak silnou tukovou vrstvu a snadno může dojít k jejímu popraskání. Tomu s  přehledem zabrání balzám Bubble gum, univerzální pro kluky i holky, nebo Malinový sorbet pro malé parádnice 😊. Balzámy chrání rty proti negativním vlivům prostředí, zjemňují, vyživují, hydratují, aniž by zanechávaly lepivý film.

V přechodných obdobích roku, kdy jeden den chodíme v tričku a druhý v teplé bundě, doporučujeme mazat pusinku a další citlivá místa stříbrým hadím pytlíkem. U často a opakovaně nemocných dětí můžeme imunitu posílit potravinovým doplňkem Citrokalcevit, který je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od jednoho roku.

Zmíněné produkty nakupujte ZDE

děti
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny