Domovská stránka Blog Léto ve vlasech

Léto ve vlasech

25. 6. 2019

V letních měsících většinou věnujeme poměrně velkou pozornost svojí pokožce. Pravidelně se mažeme opalovacími krémy a krémy po opalování. Často ale zapomínáme, že zvýšenou péči potřebují i naše vlasy, které sluneční žár vysušuje a kvůli UV záření přicházejí o důležité živiny. Chlór z bazénu či sůl a písek od moře jim také příliš nepřidají, natož když si vlasy stejně jako já pravidelně barvíte... Co teď?  Nezoufejte, tianDe nás ve štychu nenechá!

Jak jsem již naznačila, vlasy potřebují v létě hydratovat a vyživovat víc než kdy jindy. S tím nám pomůže skvělá řada Aloe Rich ZDE. Věděli jste, že pokud se vlasy hodně mastí, většinou, trochu paradoxně, nejsou dostatečně hydratované? V tomto případě je řada s Aloe ideální. Snažte se kromě šamponu používat i balzám, případně masku, klidně z jiné řady (Snake Factor, Kamélie nebo s kořenem ženšenu) ZDE.

Úžasný je stylingový sprej, který kromě fixace účesu zajistí i ochranu vlasů aniž by je zatěžoval ZDE !

A klenot na závěr. Nenahraditelný fluid s arganovým olejem, teď navíc s 20% slevou ZDE ! Chrání vlasy před UV zářením, krásně je zaceluje a uzavírá, přitom nemastí. Nebojte se každý den vmasírovat pár kapek do délek a konečků. Vaše vlasy tuto péči jisto jistě ocení. Odvděčí se Vám svým zdravým, pevným a lesklým vzhledem.

vlasy v léte já

Můj TIP:

Už jste vyzkoušela stylingové pomůcky od tianDe? Gumičky, které se jen tak nevytahají a suprově drží? Hřeben, který se vejde do každé kabelky, jemně, přitom však účinně rozčesává vlasy bez tahání? Pokud ne, čekají na Vás na eshopu ZDE nebo v našem servisním centru.

hřeben
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny