Domovská stránka Blog Květnové novinky

Květnové novinky

17. 5. 2019

Stihli jste už prolistovat náš zbrusu nový katalog? Těšíte se stejně jako my na báječné novinky, které avizuje? Pomaličku začínají přicházet, hurá! Abyste je nepřehlédli, což by byla velká škoda, připravili jsme si pro Vás jejich malý přehled.

Jako první, dvě neodolatelné paletky. Sada očních stínů pro přirozený make-up ZDE a Sada očních stínů pro zářivý glamour ZDE Každá z nich se skládá z 12 trendy odstínů, se kterými snadno vykouzlíte dokonalé denní i večerní líčení. Druhá zmíněná sada má tmavší odstíny, obě dvě jsou překrásné. Zajisté využijete celou škálu barev, které nabízejí.

U očí ještě zůstaneme. Nebudeme už zdobit, ale pečovat, hydratovat a vyhlazovat vrásky. Ano, je to tak! K našemu milovanému Hyaluronovému séru na obličej přibyl Fluid na oční víčka ZDE, který slibuje dlouhotrvající liftingový efekt, dodání pružnosti pokožce kolem očí a svěží vzhled.

Tři nové masky z řady Amazing Nature, jedná se o unikátní, v tianDe dosud nevídaný, systém dvoufázové péče. Nejdříve nás čeká 15 minut příjemného působení plátýnkové masky. Následně doplníme nanesením blahodárného krému, který je součástí balení. Jednotlivé masky komplexně pečují o pleť se sklonem k vráskám ZDE, k pigmentaci ZDE a o pleť, která si žádá vypnutí a zvýšení pružnosti ZDE.

A na závěr dokonale matná a sametová tečka. Osm překrásných odstínů rtěnky Vintage Velvet ZDE s vitamínem E pro ochranu pokožky rtů. Který odstín si získá Vaše srdce?

 

Novinky květen
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejna Litomyšl
Adresa
Servisní centrum tianDe
Toulovcovo nám. 1102
570 01 Litomyšl
Otevírací doba
Otevírací doba:
Po, St, Čt, Pá
     08:00 – 12:00 / 13:00 – 15:30
Út
     08:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00
Prodejna Litomyšl