Domovská stránka Červnová soutěž o ovčí kosmetické balíčky

Červnová soutěž o ovčí kosmetické balíčky

3. 6. 2022
220601-30_Soutez banner SMART

Zdravíme všechny příznivce kosmetiky tianDe ! Tak, a máme tu červen. Nejjarovatější jaro už je pryč a pomalounku, polehounku uvolňuje místo přicházejícímu létu, které by se mělo chopit vlády 21. června, pokud to do té doby ještě třeba EU nestihne změnit (a vůbec by se nad tím měl někdo v Bruseli globálně zamyslet, protože například jména měsíců v češtině ale naprosto nejsou genderově vyvážená :-). Svěží a rozjásanou jarní zelenou všude venku už vystřídaly rozvážné a usedlejší odstíny zeleně vhodné k celoročnímu nošení a jahody a také první třešně, zatím sice ještě malinké, už se začínají krásně barvit a dělat jménu června čest. Ostatně, analogie jména červen a prvních červenajících plodů je nasnadě, stejně jako s červivostí ovoce, což už ale nepůsobí moc obrozenecky vzletně, natožpak spojení jména červen se sběrem hmyzu jménem červec,  ze kterého se vyrábělo barvivo karmín (jak tvrdí paní Malgorzata Fabianowská). Nu a my jsme si řekli, že uděláme soutěž o 5 „ovčích“ kosmetických balíčků tianDe vylosovaných z objednávek v hodnotě nad 1.500,- Kč, abyste vstoupily do toho léta v té nejbáječnější formě.

A z čeho se „ovčí“ balíček skládá?

  • 10302 vyhlazující krém na bázi ovčí placenty
  • 10306 krém na oční okolí na bázi ovčí placenty
  • 10308 tonikum na obličej na bázi ovčí placenty

Detailní podmínky soutěže

Do slosování budou zařazeny všechny objednávky, které splní následující podmínky:

-          objednávky přijaté v období od 1. do 30. června 2022 včetně (tj. 1.6. 00:00 až 30.6. 24:00) na našem e-shopu www.sctiande.cz;

-          objednávky s celkovou hodnotou zboží 1.500,- Kč nebo vyšší, tj. do hodnoty objednávky se nezapočítává dopravné, poštovné nebo doběrečné;

-          objednávky budou k 30. červnu uhrazeny (pro lepší pochopení - například objednávky se správnou hodnotou a se způsobem platby na dobírku budou do slosování zařazeny pouze tehdy, pokud budou převzaté, tedy i uhrazené) - u objednávek z konce období tedy pro jistotu doporučujeme volit platbu převodem nebo platební bránu.

Losování soutěže proběhne 1.7. a výsledky budou oznámeny jak tady na blogu na eshopu, tak ve facebokové skupině https://www.facebook.com/OficialniTiandeLitomysl. Dárky vylosovaným výhercům přibalíme k jejich příští objednávce, nebo budou k vyzvednutí v Servisním centru tianDe Litomyšl.

Takže přejeme příjemné nakupování a co nejpohodovější předletní čas

S úctou

tým tianDe Litomyšl

Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny