Domovská stránka Blog Online přednáška Elenky Jesíčkové

Online přednáška Elenky Jesíčkové

15. 11. 2021
211129_Webinar plakat

Hezký den všem,

Myslím, že jste si toho také všimli – hlavním tématem aktuálních zpráv, jedno jestli v televizi nebo na internetu, je již delší dobu především covid. Nu, není divu, toto onemocnění nelze podceňovat a ne všichni jsme měli to štěstí, že jsme jej nedostali, nebo jej prodělali jen s lehkým průběhem a nemáme žádné (postcovidové) zdravotní komplikace.

A protože tyto problémy, jak se bohužel zdá, budou ještě dlouho aktuální, dohodli jsme se s Elenkou Jesíčkovou, že tématem tohoto webináře budou produkty tianDe po prodělaném onemocnění covid, produkty na posílení imunity a aktuální novinky (tekuté rukavice).

Webinář je určen pro všechny, kteří se nedomnívají, že za jejich zdraví je odpovědný především lékař, ale kteří se snaží pro sebe a pro svoje zdraví udělat něco sami. Zdraví je totiž především odpovědností každého z nás, a i když je dnešní medicína se všemi svými možnostmi prostě úžasná, ten základ si vytváříme vždycky především my sami.

Přednáška proběhne v pondělí 29. listopadu 2021 ve webovém virtuálním prostoru tianDe od 18:00. Přednáška je zdarma a připojit se můžete ZDE.

Původně jsme chtěli udělat přednášku s Elenkou naživo, protože je to vždycky zážitek, a i když člověk musí vytáhnout paty a obětovat trochu pohodlí, stojí to za to. S ohledem na stávající situaci ohledně nákazy, kdy není jasné, jaká opatření budou přijata zítra, natožpak za tři týdny, jsme se nakonec rozhodli pro online formu. Sice by bylo velmi příjemné setkat se s lidmi, které člověk delší dobu neviděl a vyměnit si zkušenosti, ale takhle si můžeme být jistí, že se to uskuteční a také to umožní připojit se všem, kteří by se do Litomyšle asi jinak těžko dostávali.

Orientační délka přednášky je zhruba 1 hodinu a 30 minut; virtuální přednášková místnost bude otevřena od 17:45 hod.

Takže přejeme příjemný zážitek, spoustu nových informací a hlavně pevné zdraví smiley

Váš tým SC tianDe Litomyšl

www.sctiande.cz

606 613 648
464 601 926
Mohlo by vás zajímat
Výhody pro vás
Doprava
zdarma
Dárky k nákupu
a ihned expedujeme
Poradenství
k produktům
Prodejny
Adresa
LITOMYŠL - Servisní centrum tianDe
J.E. Purkyně 1218, 570 01 Litomyšl
Otevírací doba
LITOMYŠL
     Po - Pá   08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:00
  
PARDUBICE
     !POZOR, ZMĚNA: PARDUBICE od 28.5. 2021 ZAVŘENO!
     
Telefon
LITOMYŠL
   tel: 464 601 926;  mob: 734 323 515
Prodejny